ANASAYFA
NEDEN KARADAĞ
HİZMETLERİMİZ
YATIRIM ve TEŞVİK
İLETİŞİM
location_on Jadranski Put34 Budva-Montenegro
phone+38269361568
YATIRIM ve TEŞVİK

YATIRIM ve TEŞVİK

YATIRIM ve TEŞVİK

İş yeri kiralama veya satın alma genel olarak başlatmayı düşündüğünüz ticari faaliyet alanına göre farklılık gösterebilmektedir. Karadağ'ın her yerinde yatırım ihtiyacınıza uygun arazi, tesis, işletme temini konusunda sizlere her adımda destek olmaktayız.  Sizlere  kira getirili konut alımlarından, turizm işletmesine yönelik arazi tesis , otel  alımı veya imalat hedefli yatırım planlarınıza kadar,  ihtiyacınız olan gayrımenkul araştırmaları yapılmaktadır. Hukuki işlemlerin danışmanlıkları, inşaat ve imar durumlarının tespiti ve alımına kadar bütün hizmetleri sağlamaktayız.  

Hizmetlerimizi yatırımlarını planlama aşamasına,  faaliyete geçirme aşamasında ve gerçekleştirilmesinden sonra da devam ettirmekteyiz. 

Emlak kiralama daha çok Karadağ' da bir şirket kurulmasından sonra gündeme gelmektedir. Emlak kiralama hizmetimiz; kendiniz, aileniz veya yanınızda çalıştırmayı düşündüğünüz elemanların konut ihtiyacına göre farklılık gösterebilmektedir. İhtiyacınıza en uygun emlak bulunması  hedeflerimiz arasındadır.

Yatırım çeşitliliğinden bağımsız mali, hukuki, planlama süreçlerinde yerel kanunların,  uygulamaların ihtiyacınıza göre tespiti ve atılacak adımların planlamasında sizlere yerel müşavir ve avukatlarımızla birlikte destek olmaktayız. 
Karadağ kısa bir süre içinde Avrupa Birliği daimi üyesi olma yolundadır. Bu kapsamda ülkeye yapılacak yatırımlarda Avrupa Birliği hibe fonları, bunun yanında yatırımlarda Hermes gibi kredi fonlarının devreye alınması için gereken işlemlerde ve bunun da ötesinde yerel belediye meclislerinin sunduğu teşvikler bu ülkeye yatırım planlarını son derece cazip hale getirmektedir. 
Avrupa Birliği % 75 e kadar olan hibe fonları, Mayıs 2018 itibarı ile devrede olacaktır.  Projelerinizin hazırlanmasında başvuru ve takibinde hizmet sunmaktayız. Bunun dışında yerel meclislerin yatırımlara gösterdiği desteklerin projelerle birlikte entegrasyonlarında bugün itibarı ile dünyanın hiçbir yerinde olmayan yatırım imkanları sunulmaktadır. Önümüzdeki iki yıl gibi kısa bir süre içinde bu kredi ve hibelerin kotalarının dolacağı kesin olarak öngörülmektedir. 
Ada Toscana D.O.O. olarak yatırım planlarınızı birlikte değerlendirebilir en yüksek kazançlı ve düşük maliyetli yatırım planı oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.
Projenize planlanan Avrupa Birliği fonlarının  sağlanmasında yerel ekibimiz  ve Avrupa merkezli ortaklarımız ile başlangıçtan sonuna kadar beraberiz.
 

OTURMA İZİNLERİ
Oturma izni Karadağ' da bir konut alımı ile verilmektedir.

ÇALIŞMA İZİNLERİ
Çalışma İzni, Karadağ’da kuracağınız şirket ortaklarına verilmektedir.

ŞİRKET KURULUŞLARI
Şirket kuruluşu başvurudan itibaren, bir hafta içinde tamamlanmaktadır